• 20
  • Eki

Kartal Halı Yıkama Temizlik Hizmeti

Sahra Halı İle Komple Temizlik Hizmeti

Eski zamanlardan bu yana büyük değişim yaşayarak hayatımızı kolaylaştıran yeniliklerden biriside halı yıkama işlemleridir. Eskiden halı yıkamak aileler için büyük bir sıkıntı teşkil ederken şimdilerde profesyonel hizmet veren firmalar sayesinde bu durum çok kolay bir hal almıştır. Bunun yanı sıra piyasa kendini daha da geliştirmiş koltuk yıkama hizmeti ve perde yıkama hizmetlerini de devreye sokmuştur. Bu anlamda çok zorlanılan bu yıkama işlemlerinde aileleri oldukça rahatlatmış bir gelişmedir.

Piyasa kendi içerisinde de oldukça gelişmekte ve hizmetin daha iyiye gitmesi için çalışmalar yürütülmektedir.

Özel Halı Yıkama Makinaları İle Yıkama

Firmamız tamamen bünyesinde barındırmakta oldukları özel makineler aracılığı ile halı yıkama işlemi yapmaktadır. Eski demode makineler ile halılara zarar verilmemektedir. Halı temizleme işleminde yoğun temizleme denilen son zamanlarda müşteriler tarafından ısrar ile istenen yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntem hem tasarruflu, hem halıya zarar vermeyen ve hem temizlik anlamında oldukça başarılı bir yöntemdir.

Firmamız tarafından verilen halı yıkama hizmetinde kesinlik ile kimyasal bir madde kullanılmamaktadır. Doğaya zarar veren her hangi bir maddenin kullanılmaması şirket politikamızdır. Ayrıca Emin Halı Yıkama Temizleme bünyesinde yıkanan halılarda yüzde 80 civarında az su kullanıldığı bilinmelidir.

Bölgesel Olarak Halı Temizleme

Halının komple yıkanması genel bir temizliktir. Bunun dışında halılarda bölgesel olarak lekeler buluna bilir. Bu halılar bölgesel olarak halı temizleme işlemine tabi tutulması gerekmektedir. Bu konuda da firmamız kendisine ait yöntemler ile halı temizleme işlemini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

Firmamız temizleme faaliyetlerinde karbonatlı bir karışım kullanmakta olup soda gibi halıya derinden işleyerek zararsız bir şekilde halı temizleme yapılmaktadır. Evde bazı markaların halı temizleme deterjanları ile de bu temizliği kısmen yapmak mümkündür. Fakat halının en alt tabakasına kadar bir temizlik yapılması kendi yöntemlerimiz ile mümkün değildir. Bu açıdan da firmamızın son teknoloji ürünleri hizmetinizdedir.

kemalbahadir_z43h612b administrator